fbpx

HuviTERA Stuudiumi aadress: huvitera.ope.ee

Miks liituda?

1) saad näha ringipäevikuid, tundide kirjeldusi ning ja, mida sinu laps ringis teeb ning mida õpib;
2) võimalus näha huvikooli kõige operatiivsemat infot;
3) lugeda õpetajate jäetud jooksvat tagasisidet, kiitusi ja märkusi;
4) teavitada huvikooli lapse puudumistest;
5) näha TERA kaustas olevaid õppematerjale, tunnis tehtud töid ja projekte.
jpm

HuviTERA Stuudiumi saab ära ühendada teiste Stuudiumi kontodega ning nende vahel hõlpsasti manööverdada. Stuudium on olemas ka äpina nutiseadmele. 

Kuidas endale konto luua?

Mine aadressile huvitera.ope.ee ning vali “Loo uus konto”

Vali teksti sees olev link “Esita andmed ja taotle kontot”

Pead ennast tuvastama kas ID-kaardi või Smart-ID-ga. 

Pärast enda tuvastamist tuleb lisada konto juurde enda meiliaadress. Kui aadress sisestatud, tuleb sellele meilile kinnituskood, mis tuleb lahtrisse kopeerida ja kinnitada. 

Kui e-mail on kinnitatud, tuleb lisada lapse/laste isikukoodid, kellega ennast seod. See on selleks, et näeksid õigete laste päevikuid ja muud infot. NB! Kui sul on mitu last, sisesta nende kõigi isikukoodid!

Seejärel saad ligipääsu HuviTERA Stuudiumile! Me peame ka omaltpoolt seose lapsega üle kontrollima ja kinnitama. Seetõttu ei näe kohe oma laste infot. 

Menüü peatüki “Suhtlus” all näed sõnumeid, kalendris olevaid sündmusi ja infot. Selle abil saad ka meiega suhelda (sobib jätkuvalt ka e-maili teel suhtlemine). Adressaadid Tuuli Hiiesalu ja Margo Metsoja.

Peatüki “Päevikud” ja/või oma lapse nimeall näed oma laste huviringe. Näed tundide kirjeldusi, lapse puudumisi, tagasisidet ja palju muud. 

Stuudiumil endal on ka täpsed juhendid, kuidas erinevaid funktsoone kasutada: https://huvitera.ope.ee/abi/info/. Soovitame nendega tutvuda.