HuviTERA laagrisuvi 2021

Küsimused ja vastused

Kas HuviTERA laagrid toimuvad? Kui valitsuse seatud piirangud lubavad, siis toimuvad.

Millal millised laagrid toimuvad?

15. – 17. juunil Peedu laager (1.-4. klass, ööbimistega, maksumus 120 eurot) REGISTREERIMINE AVATUD!

Augustis plaanime õpihuvilaagreid TäheTERAs, LõunaTERAs, ProTERAs ja Peedu koolis.

Kuidas laagrisse registreerida?

Kõikidesse laagritesse saab registreerida kuni 5 päeva enne laagri toimumist või kuni kohti jätkub. Grupi täitumisel või hiljemalt 5 päeva enne laagri toimumist saadetakse arve registreerimisvormis märgitud e-mailile. Laagrisse registreerimine kinnitatakse pärast laagri eest tasumist arvel märgitud tähtajaks.

Registreerimine toimub Arno keskkonnas (https://www.tartu.ee/arno/).
Pärast keskkonda sisselogimist valige “Minu lapsed” ja sealt “Huvikooli taotlus”. Jälgige, et olete 2020/2021 õppeaasta lehel.
Taotlusvormis “Huvikool” rippmenüüst valige HuviTERA ja sealt vastavalt soovile sobiv laager.

*Oluline taotluse kinnitamiseks– pärast taotluse esitamist saadetakse Teie e-mailile link e-maili kinnitamiseks Arnos. Pärast e-maili kinnitamist jõuate tagasi taotluse juurde, kus saate selle lõplikult kinnitada.

Mida laagrites tehakse? Meie laagrites värskendatakse õpitud teadmisi, kogutakse uusi teadmisi ja kogemusi, lihvitakse suhtlemisoskust, arendatakse loovust ning kindlasti ei pääse ka liikumisest. 

Peedu laager: Päeva jooksul on kaks kuni kolm pikemat tegevust meie huviringide varamust (teaduslabor, animatsioon, robootika, näitekunst, mõttemängud, fotograafia, meisterdamine, ….) Lisaks teeme sporti, matkame looduses, paitame loomi, kokkame, suhtleme ja mängime.

Täpsem kava ilmub laagri lähenedes.

Millal ja kus laagrid välja kuulutatakse?  Peedu laager on registreerimiseks avatud, õpihuvilaagrid loodame välja kuulutada 19. juulil meie kodulehel ja Facebook ’i lehel.

Kuidas kindlustada laagriinfo kiire saamine? Jäta meile oma kontaktid siia: https://lingid.ee/huviteralaager2021 

Laagriplaanides võib tulla muudatusi.
Täpsema info avaldame kodulehel hiljemalt 3 nädalat enne laagri toimumist.