HuviTERA 2021/2022 õppeaasta tunniplaan

Siit leiad HuviTERA tänavuse aasta tunniplaanid. Erinevad tunniplaanid on erinevas tabelis.  

Huviringidega alustame 6. septembrist (v.a mustkunsti labor, mis alustab 17. septembrist)! Saadame veel eraldi ka infokirja kõikidele registreerunutele. 

Ringide puhul, mida tunniplaanis ei ole, ootame veel osalejaid ja lisame juurde, kui on võimalik ring avada. 

Ringid, kus ei ole märgitud grupi numbrit, on ainult üks grupp ja võivad olla koos ka erineva vanusegrupi lapsed. 

Robootika ringide grupid on koostatud, aga kui aeg ei sobi, on võimalus valida teine grupp. 

Küsimuste ja murede korral kirjutada huvitera@tera.tartu.ee.  

TK – Tähetera Koolilapsed, LK – Lõunatera Koolilapsed, TLA – Tähetera LAsteaed, LLA – Lõunatera LAsteaed.
Numbrid tähendavad grupi numbrit. Mõnd huviringi on mitu erinevat gruppi. Kui numbri taga rohkem midagi ei ole, on kõik grupid sama vanuseastme ja taseme grupid.
Numbrid 3-4 ja 5-6 tähendavad vanusegruppi. 

ESIMESTEL KORDADEL OLEME UKSE PEAL OLEMAS JA JUHATAME LAPSE ÕIGESSE KOHTA!

NB! Telefoniga vaadates keera telefon külili!

ESMASPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.10-16.40 Liikumisring Saal Sigrit Udras
16.45-17.15 Loovliikumine Peeglisaal Emili Visnapuu
KOLMAPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.00-16.30 Muusikaring Muusikaklass Susanna Mõtsmees
16.00-16.45 Robootika LLA1 Keelteklass Johanna Angela Bremen
16.50-17.35 Robootika LLA2 Keelteklass Johanna Angela Bremen
REEDE
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
10.00-10.45 Mänguline õppimine Raamatukogu Tuuli Hiiesalu
ESMASPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.00-16.45 Robootika TLA1 Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
16.00-16.30 Muusika TLA3-4 Väike saal Susanna Mõtsmees
16.35-17.05 Muusika TLA5-6 Väike saal Susanna Mõtsmees
TEISIPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.00-16.30 Loovliikumine Väike saal Emili Visnapuu
16.00-16.30 Sport TLA3-4/5-6 Saal Kaiti Vasiljeva
NELJAPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.05-16.50 Kunst Ateljee Evelyn Reemann
16.05-16.50 Robootika TLA2 Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
16.55-17.40 Robootika TLA3-edasijõudnud Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
17.00-17.30 Keraamika TLA2 (5-6 a) Ateljee (104) Monika Zirkel
REEDE
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
9.45-10.30 Robootika TLA4 Tehnikapesa Margo Metsoja
ESMASPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
11.00-11.45 Robootika TK4 Tehnikapesa Margo Metsoja
15.00-15.45 Animatsiooniring Ateljee Tuuli Hiiesalu
15.00-15.45 Robootika TK1 Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
15.30-16.30 3D ja veebidisain Innovatsioonipesa Meelis Brikker
16.10-17.10 Näitering Suur saal Valdek Ott
16.40-17.40 Digimaal Innovatsioonipesa Meelis Brikker
TEISIPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
10.45-11.30 Robootika TK6 Tehnikapesa Margo Metsoja
14.30-15.15 Robootika TK2 Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
14.45-15.30 Male ja mõttemängud  Ateljee Tuuli Hiiesalu
14.45-15.30 Pallimänguring Suur saal Kaiti Vasiljeva
15.45-17.15 Robootika TK5-edasijõudnud Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
15.45-16.45 Keraamika TK1, TK3 (1.-3.kl, 4.-9.kl) Ateljee (104) Monika Zirkel
KOLMAPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
14.30-15.30 Kokakunst TK1 TeraTARE Regina Pai
15.40-16.40 Disaini- ja käsitööring, klaasvitraaž Ateljee Regina Pai
15.00-15.45 Teadus ja leiutamine Klass 301 Kertu Kuusksalu
15.25-16.10 Programmeerimine Al2 Innovatsioonipesa Annika Jaakson
16.15-17.45 Programmeerimine Edasijõudnud Innovatsioonipesa Annika Jaakson
NELJAPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
14.15-15.15 Kunstilabor 208 Kaie Kubri
15.15-16.00 Robootika TK3 Tehnikapesa Johanna Angela Bremen
15.15-16.15 Kokakunst TK2 TeraTARE Regina Pai
16.10-17.10 Ukulele Õpipesa Valdek Ott
16.15-17.15 Programmeerimine Al1 Innovatsioonipesa Annika Jaakson
16.15-17.45 Rollimängud (ProTERAS) ProTERA 04 Meelis Brikker
REEDE
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
14.25-15.10 Mustkunsti labor TK1-3 B-stuudio Irene Kivaste
15.20-16.20 Mustkunsti labor TK4-6 B-stuudio Irene Kivaste
TEISIPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.10-16.55 Üldkehaline ettevalmistus Saal Marlene Altmäe
16.10-16.55 Robootika LK1 Keelteklass Koit Krusberg
17.00-18.00 Robootika LK2 Keelteklass Koit Krusberg
KOLMAPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.10-17.10 Draamaring 5. klass Kadri Lõhmus
NELJAPÄEV
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
16.10-16.55 Teadus- ja leiutamine Ateljee Kertu Kuusksalu
16.10-17.10 Kokakunst Õppeköök Ülle Järv
REEDE
KELLAAEG HUVIRING RUUM JUHENDAJA
13.10-13.55 Male- ja mõttemängud I klass Tuuli Hiiesalu