fbpx

HuviTERA kogukonnapäev

Hea HuviTERA sõber!

Kutsume Sind osalema HuviTERA kogukonnapäevale 18. mail TäheTERA koolimajas, Tähe 4!

Kogukonnapäevale ootame kõiki HuviTERA lapsevanemaid, õpilasi ja koostööpartnereid, kõiki TERA koolide ja lasteaedade peresid ning muidugi ka kõiki teisi huvilisi, kes varem HuviTERA tegemistega kokku puutunud ei ole, kuid alati on seda tahtnud teha!

Kogukonnapäev toimub kell 10 -15 ning tegevustest saab osa võtta terve päeva vältel!

Tegevused kogukonnapäeval:

Erinevad töötoad

Töötubades saab tutvuda meie huviringide tegevustega, toimetada koos lastega. 

Planeeritud on keraamika, ukulele, tsirkuse ja akrobaatika, kunsti ja meisterdamise, robootika, programmeerimise, liikumismängude, male- ja mõttemängude, improteatri töötoad. 

Töötubadega saab liituda vaba graafiku alusel.

Töötoad on hea võimalus saada osa tegevustest, millega Sinu laps on aasta jooksul toimetanud. Lisaks on see hea võimalus tutvuda erinevate huviringidega, et uuel õppeaastal oleks valiku tegemine lihtsam.

Õpilaste tööde näitused

Näitusel paneme välja keraamika, kunstiringi ja meisterdamise, robootika, 3D disaini, puutöö, animatsiooni ja elektroonikaringi laste tööd,  et näha, millega meie lapsed õppeaasta vältel tegelenud on.  

Õpilaste esinemised

Kogukonnapäeval saab näha ka meie huvikooli laste etteasteid. Esinevad flöödiringi, ukuleleringi, tsirkuse ja akrobaatika, loovtantsu ning näiteringi lapsed lühikeste etteastetega. Esinemised toimuvad igal täistunnil alates kella 11st.

Tutvumine õpetajatega ja tagasiside

Kogukonnapäeval on hea võimalus tutvuda HuviTERA õpetajate ja meeskonnaga ning saada otse õpetajalt tagasisidet, kuidas Sinu lapsel on lõppeval õppeaastal huviringis läinud. 

Õpetajad oskavad ka lähemalt rääkida oma huviringidest, kui on soov uuel õppeaastal mõne uue ringiga liituda. 

Ideedenurk

Avatud on ideedenurk, kus saab märku anda põnevatest mõtetest järgmise õppeaastate huviringide osas. Uued ja huvitavad ideed on oodatud ning anname endast parima, et need saaksid ka rakendust uute huviringidena. 

Lisaks on võimalus ka kohapeal anda tagasisidet lõppeva aasta huviringide korraldusliku poole kohta. 

HuviTERA kodukohvik

Päeva vältel on ka avatud HuviTERA kokandusringi laste poolt püsti pandud kohvik, kus saab proovida maitsvaid roogi, suupisteid ja kosutavaid jooke. Noortekohvik on ka osa Karlova kohvikutepäevade kohvikutest. 

Maleturniir

Toimub ka algajate maleturniir, kus on lastel võimalus saada reaalne võistluse kogemus ning panna enda oskused proovile.

Juhend ja registreerimine: 

Ilusa ilma korral toimuvad mitmed tegevused ka õues. HuviTERA kogukonnapäev on ka osa Karlova päevade programmist. 

Osalemisest etteteatamine ei ole kohustuslik, kuid võimalusel märkige ennast osalema kogukonnapäeva Facebooki üritusel, et saaksime paremini planeerida töötubade kestvusi ning ruumide jaotust. 

Kohtumiseni 18. mail!